www.fretki.org.pl
Listopad 18, 2019, 10:38:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: FORUM W TRYBIE DO ODCZYTU
adres do nowego forum
http://www.fretki.org.pl/forum_new
wiecej informacji:
http://www.polchat.pl/chat.php?_room=fretkorum

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ratunku!!!!!!  (Przeczytany 8233 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
wojs
Początkujacy

« Odpowiedz #15 : Kwiecień 11, 2003, 14:31:02 »

Sirjacob .. w przypadku totalnej niewiedzy co dalej .. przyjezdzaj do W-wy !!! Postaramy sie pomoc z noclegiem  ..i lec do do Miklusza ... w kazdym razie w W-wie sadze ze maja lepsze wyposazenie ...
Teraz co do zwierzaka ... staraj sie go poic i karmic .. skoro sam nie moze ... kup strzykawke w aptece i podawaj jedzenie ... Gerbery .. i inne . w kazdym razie cos co jest latwe do podania i szybko przyswajalne przez futro.
Tak czy innaczej .. Inga ma racje .. weterynarz nie musi byc specjalista w sprawie fretek, aby podac podstawowe lekarstwa w kroplowce czy w zastrzyku .. jezeli sie bedzie wahal to powiedz mu ze ma go traktowac jak kota w leczeniu .. lepiej to niz wogole nic nie zrobic i patrzec z rozlozonymi rekami.

BTW .. dobra rada weterynarzy .. to tak dla nas wszystkich .. jezeli cos zaczynamy podejrzewac ze cos nie tak z "robalami" . to pociagnijcie lekko za futro i zobaczcie czy "stoi" czy sie kladzie .... jezeli "stoi" ..to moga, zaznaczam .. moga ale nie musza byc poczatki czegos niedobrego.
To samo z apatia i niechecia do jedzenia ..a szczegolnie picia.

pozdrawiam
Wojtek
------------------------------------
Dla kazdego: http://rtfm.bsdzine.org/
Xen
Początkujacy

« Odpowiedz #16 : Kwiecień 11, 2003, 15:59:15 »

Wojs dobrze prawi, jak nie bÄ?dÄ? wiedzieli co jest z Pandziorem, przyje??dzaj do Warszawy...
U nas jest bez problemu mo??liwo??Ă„? przenocowania...
Daj znaÄ? co z futerkiem...
Trzymamy kciuki i ??apki...

Pozdrawiamy.
Sonia, Niunia, Kajtek, Klusek & Xen wraz z Tadziem i Julkiem Smile
Sirjacob
Początkujacy

« Odpowiedz #17 : Kwiecień 11, 2003, 16:05:25 »

hej

dzisiaj chyba spad??a mu temperatura , ma czĂ„?ste kr??tkie oddechy i zero kontaktu z rzeczywisto??ciĂ„? jak go we??miesz tak on lezy , zauwa?y3em ??Ă„? czasami podnosi ??epek i dynda  nim w g??re i w d????  Shocked
eMJa
Początkujacy

« Odpowiedz #18 : Kwiecień 11, 2003, 16:09:32 »

Jejku Exclamation Sir Exclamation Trzymamy kciuki ??eby wszystko dobrze siÄ? sko??czy??o Exclamation
Wybierasz siÄ? dzi?? z Pandziorkiem do innego weta? On wed??ug mnie jest bardzo s??abiutki dla tego dynda g????wkÄ?. Dosta?? wczoraj kropl??wkÄ??

Pozdrowionka eMJa & Artu & Fryderyk :ns103:
Danka
40 000 PSOTnica ;p
Global Moderator
Początkujacy

Smoczaste z Wrocławia

« Odpowiedz #19 : Kwiecień 11, 2003, 16:15:58 »

Kuba!  No i co dalej???
Jakie decyzje? Szkoda, ze Wroclaw tak daleko...
Posluchaj Wojtka i Ingi - moze rzeczywiscie spr??buj do tego slawnego Miklusza???    
??yczymy ci dobrych wet??w, duzo sil dla Ciebie i Pandziora.
Jak tylko bedziesz mog?? - to dawaj znaÄ? co u Ogona.

Im słabsze hamulce, tym dalej zajedziesz

Nie czytaj starych postów - badź głupszy. . .
   SZKRAB  wink
Sirjacob
Początkujacy

« Odpowiedz #20 : Kwiecień 11, 2003, 16:17:45 »

kropl??wki nie dosta??.
 Wojs propo tego stawiania na ??apkach to tak jak by?? bra?? nie??ywĂ„?  fretkĂ„? i pr??bowa?? postawiĂ„? - taka sama reakcja

I co radzicie ?

Czy i??c do tego samego weta co wczoraj , czy i??Ä? do wetki kt??ra go sterylizowa?a ? Ona te?? zbytnio do czynienia nie mia3A z fretkÄ? , ale widaÄ? ambitna bo przed kastarcjÄ? tony ksiÄ???ek przewertowa?a (i chyba nadal studiuje te ksiÄ???ki)
wojs
Początkujacy

« Odpowiedz #21 : Kwiecień 11, 2003, 16:18:47 »

Sirjacob ... DZWON NATYCHMIAST na Gagarina do W-wy i popros o rozmowe z Mikluszem !!!

Czy moglo sie zdazyc ze Panda sie porzadnie przeziebil ????

pozdrawiam
Wojtek
eMJa
Początkujacy

« Odpowiedz #22 : Kwiecień 11, 2003, 16:23:04 »

Sir Exclamation  A jak siĂ„? zachowywa?? ten wczorajszy wet. Czu??a?? ??e wie co robi czy raczej siĂ„? mota??. Bo je??li to drugie to radzĂ„? i??Ă„? do tej ambitnej wetki.
A je??li ten Miklusz jest taki dobry to mo??e faktycznie zadzwo?? Tylko co on zobi przez telefon, mo??e przynajmniej powie co jest Pandzie a Ty to przekazesz tej wetce.,Moze wtedy bÄ?dzie ??atwiej Go leczyÄ?. Confused No i upieram siÄ? przy kropl??wce!!

Sirjacob
Początkujacy

« Odpowiedz #23 : Kwiecień 11, 2003, 16:23:43 »

Hmm tak my??le ale nic mi do g??owy nie przychodzi gdzie by m??g?? sie przeziÄ?biÄ? , w mieszkaniu ciep??o w miarÄ? , ??piÄ? zawsze pod grzejaYnikiem, okna nie by??y otwierane wiÄ?c przeciÄ?gi te?? odpadajÄ? ..
wojs
Początkujacy

« Odpowiedz #24 : Kwiecień 11, 2003, 16:28:54 »

Sirjacob ... mam kilka pytan ... ale najpierw potrzebuje informacji na poprzednie pytanie ... czy istniala mozliwosc aby sie porzadnie przeziebil ?? czy sie slini ?? ... z tego co napisales ja zrozumialem ..ze wyglada na to ze moze ... miec problemy neurologiczne ...
Bo dodatkowo przypomnial mi sie przypadek Freda
od ilu dni obserwujesz jego apatie .. zmiane zachowania ???

eMJa - chodzilo mi o to ze podczas rozmowy telefonicznej dr moze przynajmniej cos powiedziec co zrobic .. lub kazac jak najszybciej cos podac ... albo poprosic o przyjazd ... w kazdym razie moze pomoc.

Tak czy innaczej .. telefon nie zaszkodzi ...i jezeli bedzie namawial Ciebie na przyjazd .. lub sam bedziesz chcial przyjechac do niego .. to nie ma problemu ... wsiadaj w pociag, samochod i przyjezdzaj .. tylko wczesniej dowiedz sie gdzie i o ktorej przyjmuje w konkretne dni.

pozdrawiam
Wojtek
Wiki
Początkujacy

« Odpowiedz #25 : Kwiecień 11, 2003, 16:29:06 »

Sir, szkoda traciÄ? cenny czas, dzwo?? do Warszawy
My trzymamy kciuki

:ns75: ??le Fred, Maja i my (Wiki i Pepcio)
Xen
Początkujacy

« Odpowiedz #26 : Kwiecień 11, 2003, 16:33:45 »

Wydaje mi siÄ?, ??e zdecydowa3bym siÄ? na tÄ? weterynarz kt??ra Pandziora kastrowa?a...
I to jak najszybciej  Exclamation  Exclamation  Exclamation
Pomys?? z dzwonieniem do Mik??usza jest bardzo dobry - my??my tak zrobili jak Kajtek ur??nÄ??? siÄ? w "czarnoziem i reliefy ??cienne" oparami spirytusu k??Ä?biÄ?cymi siÄ? w jego "norce" ze ??rodka na pch??y, kt??rym zosta3A3o natarte jego futerko (a my??my siÄ? nie wiedzieli co jest grane, ??e fretka le??y bezw??adnie na rÄ?kach z wystajÄ?cym z pyszczka jÄ?zykiem)...

Pozdrawiamy.
Sonia, Niunia, Kajtek, Klusek & Xen wraz z Tadziem i Julkiem Smile
Sirjacob
Początkujacy

« Odpowiedz #27 : Kwiecień 11, 2003, 16:44:20 »

wiÄ?c je??li chodzi o przeziÄ?bienie to specjalnych powod??w do tego nie mia??.

-w pyszczku ma sucho i straszny smrodek
-ma jakie?? drgawki czsami
-w3aonie siusia?? i krzycza?? tak wiÄ?c siusianie sprawia mu b??l
-co do apatii to takÄ? silnÄ? zauwa?y3em wczoraj , przedtem zauwa?y3em ??e mniej jad?? (jak sie okaza3A3o wog??le nie jad??) a obalwy zmÄ?czenia to gdzie?? od 3,4 dni ale my??la3em sobie ??e jak chce spaÄ? to niech ??pi szczeg??lnie ??e funiek te?? tyle spa??.

Co do przyjazdu to napewno nie dzisiaj (pr??bowa3em wziÄ???Ä? wolne niestety nie uda3A3o sie) a w weekend mam szko??e i egzamin wiÄ?c ciÄ???ko by by??o.

Co do Mik??usza to oczywi??cie zadzwonie tylko gdzie szuakÄ? numeru?
eMJa
Początkujacy

« Odpowiedz #28 : Kwiecień 11, 2003, 16:46:51 »

A je??li ten Miklusz jest taki dobry to mo??e faktycznie zadzwo?? Tylko co on zobi przez telefon, mo??e przynajmniej powie co jest Pandzie a Ty to przekazesz tej wetce.,Moze wtedy bÄ?dzie ??atwiej Go leczyÄ?

wojs Exclamation  Przecie?? ja dok??adnie tak napisa3Am, wiĂ„?c nie bardzo rozumiem dla czego mi t??umaczysz sprawĂ„? z telefonem do Miklusza. Ja r??wnie?? uwa?am ??e telefon mo??e pom??c co wynika z powy??szego mojego cytatu

wojs
Początkujacy

« Odpowiedz #29 : Kwiecień 11, 2003, 16:51:02 »

Wiec .. przypadek Freda odpada ..ale pozostaje to co napisala Inga .. a skoro Ona mowi ze to powazne ..to wierze jej ...

Sirjacob .. wejdz na GG !!!

pozdrawiam
Wojtek
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.2 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 20 zapytaniami.