www.fretki.org.pl
Wrzesień 16, 2019, 08:12:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: FORUM W TRYBIE DO ODCZYTU
adres do nowego forum
http://www.fretki.org.pl/forum_new
wiecej informacji:
http://www.polchat.pl/chat.php?_room=fretkorum

Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WojewĂłdztwo Ĺ›lÄ…skie  (Przeczytany 3464 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przeglądają ten wątek.
Jo
Global Moderator
Początkujacy

« : Styczeń 08, 2007, 16:32:48 »

Do końca stycznia (nie będzie przedłużania terminu!) proszę podawać kandydatury lekarzy weterynarii WRAZ Z UZASADNIENIEM do wyróżnienia tytułem "Weterynarz przyjazny fretkom"

Mam im uciec? Mr. Green
Nie wiem jak to zrobicie, ale dalej mają jechać cztery osoby. Mr. Green
Brygida i Bacik
BatWmordeFretor ;p
Global Moderator
Początkujacy

Wiedźma Batowa kurna jego mać LoL

« Odpowiedz #1 : Styczeń 08, 2007, 17:13:34 »

Tak jak co roku B&B podajÄ™ kandydaturÄ™

Lek.wet Grzegorza Kocota z Rudy ĹšlÄ…skiej

Uzasadnienie:
Doktor Kocot nigdy nie zbagatelizował nawet najmniejszego problemu. Od czerwca do października leczył naszego Tofika robiąc mu wszystkie dostępne badania mimo tego iż wiodącym objawem był brak apetytu. Leczenie oczywiście zakończyło się sukcesem Smile
Mimo,że jest bardzo zabieganym człowiekiem zawsze znajdzie czas na dokładne wysłuchanie właścicieli pacjentów. Dr Kocot jest człowiekiem, który zawsze służy radą i pomocą. Zapytany o róźne sprawy dotyczące fretek czy to hodowli czy żywienia lub chorób zawsze jest gotowy w pełni odpowiedzieć na zadane pytania. Jest to Wet bardzo dobry w swojej pracy, która jest jego życiową pasją (polecanym nie tylko na fretkowym forum) również jest cenionym chirurgiem.
Jest wiele wiele powodów dla których powinien zostac wyróżniony tym niezwykłym dyplomem ale to chyba najważniejsze z nich Smile Moze ktoś się dołączy i doda swoje pozytywne odczucia wobec tego lekarza Smile

a i jeszcze jedno Mr. Green
Ogoniste bardzo dobrze znoszÄ… kaĹĽda wizytÄ™ niestraszne im szczepienia bo wiedzÄ… ĹĽe tam w jednej szufladzie jest Malt-pastka tylko dla nich Mr. Green wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2007, 17:16:09 wysłane przez Brygida i Bacik » Zapisane

Badania psychologów z Uniwersytetu w Louisville wskazują na to, że szczęście przynosi nam nie to, co robimy dla siebie, ale to co potrafimy bezinteresownie zaoferować innym.

Choć nie wiem która jest która to i tak kocham moje KlonykSy 2 Mr. Green . A najbardziej to mojego Kota i Warzywa Razz Mr. Green
Lusia
Początkujacy

« Odpowiedz #2 : Styczeń 10, 2007, 14:13:47 »

ja nie oddam w tym roku głosu bo nie uznałam żadnego weta. Nie miałam styczności z nimi bo tylko szczepienia i pogaduszki to sądzę nie wystraczy więc głos oddam za darmo.
Sorki że zaśmiecam ale chcę żeby inni znali moją decyzję

"budzi się we mnie zwierze do pracy, ale obawiam się, że to leniwiec..."
HaBiBiŚ
Początkujacy

« Odpowiedz #3 : Styczeń 10, 2007, 19:26:26 »

ja bym zagĹ‚osowaĹ‚a jak zwykle na Piotra MĹ‚ynarskiego ale i tak nie ma u Was szans bo usuwa gruczoĹ‚y przy kastracji...a szkoda bo w tym roku kolejny raz miĹ‚o mnie zaskoczyĹ‚...leczyĹ‚ mojego Siabika...a kiedy umarĹ‚ zrobiĹ‚ mu sekcje i powiedziaĹ‚ ze nie weĹşmie za nia zĹ‚otĂłwki bo widzial jak cierpialam i sam tez chce wiedziec dlaczego nie udalo mu sie go wyleczyc. Kolejnym zaskoczeniem dla mnie byĹ‚o robienie usg mojej KoKo  kiedy sie okazaĹ‚o ze ma ciaĹĽe urojona nie placilam za ĹĽadne usg bo  powiedzial "bÄ™dziemy placic jak sie uda a jak nie to za darmoche nie bierzemy kasy". Ostatnio kastrowalam Klopotka tez profesjonalnie zostalam przygotowana na wszystkie moĹĽliwosci. Dr Piotr jest zasze pod telefonem nawet w nocy sĹ‚uĹĽy pomocÄ…....zostaje  po godzinach jak go potrzebuje....

No cóz pewnie i tak jest skazany na odżucenie ale skoro mam prawo głosu to podtrzymuje swoją opinie na jego temat i głosuje na niego

" Kłopotek"       Siabibi
  • ,      Fabifti,     KoKo
Madziulinka
Początkujacy

« Odpowiedz #4 : Styczeń 11, 2007, 20:09:06 »

Chcialabym zglosic kandydature Pana dr Wojciecha Lietz'a z Gliwice.
Weterynarz ten sterylizowal moja Majke. Ma wyjatkowe podejscie do zwierzat, sam w domu ma dwa koty dwa psy i ogona. Cala swoja prace traktuje jako pasje.
Choc wielkiem hobby Pana Lietz'a sa konie to kazde inne zwierze traktowane jest jak pacjent a nie kawalek futerka co czesto ma miejscu wsrod weterynarzy.
Skromny mezcyzna a wielkim sercu, polecam

What's for you will not pass you by....
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bdc084979740c702.html
6kinga6
Początkujacy

« Odpowiedz #5 : Styczeń 12, 2007, 15:27:20 »

Chce zaproponowac dr Andrzeja Jarzębowskiego z Zabrza jako Weta przyjaznego Fretkom 2006.

Operowal nasza Lune, podejrzewalismy,ze zjadla kawalek kocyka. Jak sie okazalo Luna miala zapalenie trzustki i w czasie operacji oczyszczana trzustke. Dni po operacji nalezaly do najgorszych naszych dni w ubieglym roku. Z Luna bylo bardzo zle, z powodu odleglosci i jej stanu zdrowia,nie moglismy jezdzic z nia codziennie do Zabrza. Przez kilka dni dr Jarzebowski odebral ode mnie i innego lekarza weterynarii kilkadziesiat telefonow z pytaniami,watpliwosciami. Bez wachania udzielal odpowiedzi, dobieral leki, doradzal, dopytywal jak Luna sie czuje.

Bardzo konkretny czĹ‚owiek i lekarz, do problemu podchodzi rzeczowo (niektorzy mowia o nim chlodny  Smile), najwazniejsze, ze potrafi pomoc naszym Ogonom. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, profesjonalny sprzet, rozlicza sie rozsadnie.

Moim zdaniem w pelni zasluguje na nasze wyroznienie.
Pat
Początkujacy

Bender says: Kiss my shiny metal ass!

« Odpowiedz #6 : Styczeń 14, 2007, 19:09:12 »

Ja zgłaszam kandydaturę pani dr Kasi Bernackiej z przychodni w Będzinie. Od dłuższego czasu prowadzi nasze fretki, robi to z wielką pasją i oddaniem, zwłaszcza w odniesieniu do naszej Białej, która była poważnie chora. Pani Kasia ciągle poszerza swoją wiedzę o fretkach, a w razie konieczności konsultuje się z innymi weterynarzami. Zawsze można też liczyć na jej pomoc, nie tylko w godzinach przyjęć w przychodni.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2007, 19:11:00 wysłane przez Pat » Zapisane

pozdro
pat
milka
Początkujacy

« Odpowiedz #7 : Styczeń 15, 2007, 01:38:05 »

Podtrzymuję kandydaturę dr Bernackiej. Złoty lekarz, nie ważne o jakiej porze i w jaki dzień, zawsze gdy potrzebujemy jej pomocy- otrzymujemy ją. Tak jak pisała Pat, Pani Bernacka konsultuje się z różnymi weterynarzami w celu poszerzenia i sprawdzenia swoich diagnoz. Uważam, że w pełni zasługuje na to wyróżnienie.
bebito
Początkujacy

Teraz już jest nas dwoje hehehehehehehehe

« Odpowiedz #8 : Styczeń 28, 2007, 18:25:05 »

Witam wszystkich jestem nowy tutaj ale chciałbym dodać ze bardzo dobra wetka jest pani dr.EWELINA PAŁYS ktora leczyla mojego ogonka maxa i powiem ta kobieta ma powołanie naprawde widac jak sie zachowuje ze zwierzakiem i jakie ma do niego podejscie opisze troche sytuacje a wiec moj maly mial jakies mocne zaparcie ze wzdeciem uznalem ze lepiej jak lekarz pomoze i bylem u jednego lekarza ale on to typowy hitlerowiec najlepiej jakby nie leczył nigdy fretek tylko psy i koty bo chyba w tym jest najlepszy maly jak go zobaczyl to sie na dziendobry zlal normalnie sie bal go a jak pojechalem do pani dr eweliny to modzian jak ze stara kolezanka lizał ja po rece i najlepsze nie dziabnol jej a tego goscia tak leczenie poszlo szybko i bez problemow kobieta zaslogoje na taki prezent mysle ze dostanie ale to nie odemnie zalerzy to jej adres gdzie pracuje KLINIKA WETERYNARYJNA FABISZ&STEFANEK S.C 41 - 506 CHORZÓW ul.Stefana Batorego 11 przyjmuje przewaznie w poniedzialki i wtorki
to wszystko dzieki.pozdrowienia dla wszystkich.
bebito
Początkujacy

Teraz już jest nas dwoje hehehehehehehehe

« Odpowiedz #9 : Styczeń 30, 2007, 23:24:33 »

witam wszystkich jak juz pare osob sie dowiedzialo od żabki moj maxio mial dolegliwosc z ktorej fretki nie wychodza byl to płyn sluzowy w plucach a zaczelo sie od glupiego zaparcia .lekarka dokladnie go zbadała i jak sie okazalo to wlasnie plyn w plucach malego .kuracja nadal trwa ale maxio jest juz prawie wyleczony.jest slaby ale juz sam je a to oznacza ze pomoc pani doktor okazala sie sukcesem nie bede jej zachwalac ale bylo by naprawde super jakby to ona otrzymala ten tytuł bo naprawde na niego zasłuzyła od piatku maly nic nie jadl a teraz ani nie mowie .juz nie trzeba go karmic sam wcina ile popadnie.a leczenie naprawde duzo nie kosztowało jak ma takiego chlopca jak max to było smiertelne wyzwanie ale najwazniejsze by zdrowie mu dopisywało wkoncu musi poznac inne fretki pod żyrafą.nic trzeba czekac kto dostanie ten tytul przyjaznego weta dla naszych ogonków.
Tysiaczek
Początkujacy

« Odpowiedz #10 : Lipiec 24, 2007, 21:59:22 »

Ja zgłaszam kandydaturę pani dr Kasi Bernackiej z przychodni w Będzinie. Od dłuższego czasu prowadzi nasze fretki, robi to z wielką pasją i oddaniem, zwłaszcza w odniesieniu do naszej Białej, która była poważnie chora. Pani Kasia ciągle poszerza swoją wiedzę o fretkach, a w razie konieczności konsultuje się z innymi weterynarzami. Zawsze można też liczyć na jej pomoc, nie tylko w godzinach przyjęć w przychodni.

A czy mogę się zapytać gdzie znjaduje się jej przychodnia? Ja sama jestem z Będzina. Po raz pierwszy w życiu mam 2 fretki (parka) i obawiam się, że moja Dronia jest w ciąży. A z tego co czytam na waszym forum trzeba się nią jakoś specjalnie zając. Chciałabym się skonsultować z kimś odpowiednim.
shrek
Początkujacy

Baga, i Melon :)

« Odpowiedz #11 : Lipiec 24, 2007, 22:16:11 »

wysłałem PW z wiadomością o lecznicy..więc można usunąć posty (chyba)

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.2 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 20 zapytaniami.